Marja

 

 

 

Vítejte!!

 

 

Welcome-sign-760358-960-720

 

Jsem člověk s duchem kreativce, jsem střeštěná, mám ráda veselé a upřímné lidi, miluji hezké vtipy, u kterých se upřímně zasměji.


Ve znamení jsem sice lev, který někdy dává najevo svou dominantnost, ale jsem člověk pozitivní, energetický, pracovitý, spolehlivý, zásadový, přátelský, mám ráda teplo, sluníčko, vůně, květiny a melouny (proto také takový název blogu).

 Sankeien-gardens-1088419-960-720

Nesnáším sobce a falešné lidi. Nepatřím k lidem, kteří sbírají na FB stránky "nereálné" přátele. Proto se nemohu chlubit vysokým počtem. V tomto jsem zásadová. Stejně tak se na mém profilu každý den nedočtete, co právě dělám, co snídám a vařím,... Pokládám tyto věci za velice soukromé.

 

Nemám ráda lidi, kteří říkají něco jiného mně a něco jiného někomu jinému. Jsem lev a tudíž se neumím přetvařovat. Takže se dá říci, že každý ze mne vycítí, co si o něm myslím a zdali jej pustím do té svojí osobní roviny. Bavím se ale s každým. Můj okruh těch opravdových přátel se dá spočítat na prstech jedné ruky. Jsou to moji věrní přátelé a nepotřebuji jich kolem sebe mít stovky.

 

Miluji svoji rodinu nade vše. Je pro mě vždy na prvním místě.

 

Takže taková jsem já.

 

Marja