Jak dobře vypadat v šatech

Napsal Marja (») v pondělí 21. 9. 2020 v kategorii Móda, styl, přečteno: 1940×
alexandra-gorn-cj6sjo-yr5w-unsplash.jpg

Šaty jsou nepochybně nejdůležitějším prvkem oblečení každé ženy. Aby však kreace zdůrazňovala výhody Vaší krásy, měla by být vhodně přizpůsobená k Vaší siluetě. Dnes napovídáme, jak přizpůsobit šaty k postavě a jak je nosit ve spojení s jinými prvky oblečení, abyste vypadaly kouzelně a elegantně.

Šaty pro typ postavy hruška

Tato postava se vyznačuje štíhlou horní částí trupu, masivními bedry a stehny a dosti štíhlými nohami. Taková silueta nejlépe vypadá v šatech s dolní částí ve tvaru písmena A, a délkou aspoň několik centimetrů před koleno, a nejlépe za koleno. Je také dobře si vybrat model s výstřihem ve tvaru písmena V nebo zdobením v horní části kreace. K takovým šatům budou ideální lodičky na jehlovém podpatku, které opticky zeštíhli siluetu, a dodávají jí vhodné proporce.

Šaty pro typ postavy jablko

Tento druh siluety se vyznačuje nedostatkem pasu a dosti velkým bříškem. Pak stojí za to si vybrat šaty tzv. s krkem, tj. oddělené pod poprsí, díky čemuž naši postava získá nový tvar. Je třeba se absolutně vyhýbat šat s výrazným pásem v pase, protože takový střih zdůrazní „jablkový“ tvar. Ženy o postavě jablka by měly nosit k šatům lodičky na podpatku a vyhýbat se bot o ploché podrážce.

Šaty pro typ postavy obdélník

Ženy o takové postavě mají postavu rovnou a štíhlou, bez zjevně naznačených tvarů beder nebo ramenou. Vhodným pro ně střihem šat budou ty s výrazným oddělením v pasu a širokou rozšířenou dolní částí nebo sukně ve tvaru bombičky. Horní část šat by měla mít volánky nebo nafouklé rukávy, díky čemuž rovná silueta získává ženské tvary. Boty v tomto případě mohou být výraznější, s dodatečným zdobením nebo v kontrastních barvách.

Šaty pro ženy s menšími prsy

Ženy s menšími prsy by se měly především vyhýbat šat s velkým výstřihem, který zdůrazňuje tuto vlastnost siluety. Nejlépe budou vypadat v šatech o vysokém, ozdobném výstřihu, například vázaných na krku nebo vybavených krajkovými vložkami nebo volánky.

Šaty pro ženy s většími prsy

V případě větších prsů základem při výběru šat je výběr těch zavěšených blízko krku s hlubokým výstřihem ve tvaru písmena V, což opticky zeštíhlí horní část těla. Nejlepší budou hladké, tenké a plynulé materiály. Dolní část šat by měla mít tvar písmena V a končit se nad kolenem.

Šaty pro ženy ve velikosti XL

Ženy, které nosí větší velikosti oblečení, by si měly vybírat šaty, kterých materiál nepřiléhá k tělu, ale je krásně zakrývá. Volné, ale ne pytlovité kreace budou nejvhodnější. Výběr vhodného střihu šat je klíčem k tomu, aby žena v dané kreaci vypadala fenomenálně. Když jste svědomí vlastností své postavy, můžete jednoduchým způsobem vybrat šaty, které zdůrazní výhody Vaší krásy, a zároveň zakrývá ty prvky, které nechcete exponovat.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
PeŤka z IP 193.85.193.*** | 29.10.2020 11:37
Jé, lodičky!smile
Veronika z IP 89.24.60.*** | 4.5.2022 07:16
No já jsem koukala že ženy už chodí dneska ne jenom na zvětšování ale i takové nova-prsa.cz/zmenseni-prsou/ zmenšování prsou třeba když nějaké zdravotní problémy a třeba mají špatné držení těla nebo problémy se zády atd.. Jako postava se dá upravit třeba cvičením jako sportem a třeba ve fitness.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedenáct a dvě